Współczesne bujutsu i budo t.3

Aikido, judo, karate czy kendo są dziś doskonale znane na całym świecie i cieszą się ogromną popularnością. „Współczesne bujutsu i budo” traktuje o ich historii, celach, metodach treningowych i technikach.

  • Cena netto: 37,14 zł 39,00 zł
  • szt.

Współczesne bujutsu i budo t.3, Donn Draeger, oprawa: twarda z obwolutą, format: 18.0x25.0cm, ilość stron: 190, rok wydania: 2007, ISBN: 978-83-89332-29-5


Aikido, judo, karate czy kendo są dziś doskonale znane na całym świecie i cieszą się ogromną popularnością. „Współczesne bujutsu i budo” traktuje o ich historii, celach, metodach treningowych i technikach. Oprócz najbardziej znanych dyscyplin w książce znalazło się również omówienie mniej popularnych systemów używanych przez japońskie wojsko i policję. To jedyna tego rodzaju publikacja na rynku, która powinna dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców ćwiczących japońskie sztuki walki lub po prostu zainteresowanych Japonią.

Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie


Zadaj pytanie dotyczące produktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli szczegółowej odpowiedzi na zapytanie.