Prenumerata roczna. Special Ops

  • Dodaj recenzję:
  • 6431
  • Producent: Grupa Medium
  • Cena netto: 64,81 zł 70,00 zł
Prenumerata roczna dwumiesiącznika  Special Ops (6  numerów)

W przypadku zamówienia samej prenumeraty prosimy w "FORMA PŁATNOŚCI I WYSYŁKI" zaznaczyć pole PRENUMERATA
Zamawiając prenumeratę pokrywacie Państwo JEDYNIE koszt prenumeraty!


Magazyn koncentruje się na szeroko pojętej tematyce formacji specjalnych z kraju i zagranicy, wojskowych i policyjnych jednostkach elitarnych: komandosach, spadochroniarzach, oddziałach antyterrorystycznych i wszystkim, co z nimi związane. Znajdują się w nim artykuły dotyczące organizacji, taktyki, szkolenia, misji bojowych i życia codziennego sił specjalnych, a także opracowania dotyczące ich uzbrojenia, wyposażenia i umundurowania. Nie zabraknie również materiałów poświęconych historii jednostek specjalnych z Polski i zagranicy oraz testów sprzętu i akcesoriów taktycznych, będących w wyposażeniu sił specjalnych. Artykuły są przygotowywane w bezpośrednim kontakcie z opisywanymi jednostkami przez autorów związanych ze środowiskiem i dysponujących fachową wiedzą.
 
Adresatami czasopisma są zawodowi żołnierze, policjanci i przedstawiciele służb mundurowych oraz pasjonaci i hobbyści o zainteresowaniach militarnych i survivalowych, którzy mają teraz rzadką okazję do „zajrzenia” w świat jednostek specjalnych.

Pismo liczy 68 stron, ma format 210 x 297 mm, jest wydawane na matowym, kredowym papierze, z lakierowanymi okładkami, w pełnym kolorze. Redaktorem naczelnym dwumiesięcznika jest Andrzej Krugler.